Ocak 2019'da duyurulan TMM üyelerine özel The Circular Vouchers hibe programı 2. dönem başvuruları Nisan 2019 tarihinde sona erdi.

Yapılan başvurular EBRD ve TMM ekibi tarafından incelendikten sonra, farklı sektörlerden 3 TMM üyesi şirket, %90 oranında teknik destek hibesi almaya hak kazandı.

The Circular Vouchers hibe programı sayesinde, bugüne kadar TMM üyelerinin döngüsel ekonomi konusundaki projelerine toplamda 300.000 €'ya yakın destek sağlanmış oldu.

Türkiye'nin döngüsel ekonomiye geçişi konusunda öncü rol üstlenen SKD Türkiye olarak, hibe desteğine hak kazanan TMM üyelerini tebrik ederiz.

The Circular Vouchers nedir?

The Circular Vouchers, firmaların atık ve yan ürün değişimi için ihtiyaç duydukları teknik danışmanlık ve fizibilite konularındaki çalışmalarına destek vermek için geliştirilen bir hibe programıdır.

The Circular Vouchers yeni dönem çağrısı ve detaylı bilgi için TMM web sitesini ; TMM projesi ve döngüsel ekonomi konularındaki en güncel gelişmeler için TMM'nin Linkedin, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.