SKD Türkiye olarak uzun yıllardır EBRD iş birliği ile hayata geçirdiğimiz Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformu kapsamında, döngüsel ekonomi etrafında ilham verici söyleşilerden oluşan bir seri olan "Circumcenter" projesi başlıyor!

"Merkezinde ne var?" diye sorarak yola çıkılan Circumcenter, tekstilden gıdaya, mimariden ambalaja kadar farklı endüstrilerde döngüsel sistemler yaratan, tasarlayan veya yol gösteren liderlerin döngüsellik yolculuklarını ve düşüncelerinin merkezinde ne olduğunu anlamamızı sağlıyor. 

Circumcenter, Amsterdam merkezli duyarlı yaratıcı stüdyo Cross Change ve Londra merkezli kültürler arası stratejik ajans, pakt tarafından tasarlanmış ve yaratılmıştır.

Proje kapsamında tekstilden gıdaya, mimariden ambalaj farklı sektörlerde döngüsel ekonomiye geçişin sırlarını, ilham verici hikayeleri ve uygulamaları alanında uzman liderlerden dinleyeceğiz. Proje kapsamında seçilen, farklı alanlardan ve ülkelerden 10 döngüsel ekonomi lideri kararlarının merkezine inerek kişisel ve profesyonel hayatlarında almış oldukları kararları bizlerle paylaşacak.  

Circumcenter Projesi’nin ilham verici içeriklerini takip edebilmek için internet sitesinden e-bültenine üye olabilir ve SKD Türkiye Youtube veya sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

Daha fazlası için lütfen tıklayınız.

Circumcenter Projesi kapsamında gerçekleştirilen röportajlar SKD Türkiye Youtube hesabında yayınlanacaktır.